Brodnica

Transport osób Polska – Holandia, Niemcy, Belgia | Gniewkowo, woj. kujawsko- pomorskie

Skorzystaj z naszych usług – zadzwoń 537045425

Profesjonalne przewozy zagraniczne


przewozy zagraniczne

Firma Matuszyk-Tour to wieloletnie doświadczenie. Oferujemy transport osób Polska- Holandia, Polska – Niemcy, Polska – Belgia oraz z tych krajów do Polski. Działamy w branży od 2010 roku. Duże doświadczenie kierowców oraz nowoczesna flota pojazdów sprawiają, że zaufało nam już tysiące osób.

Naszym wyróżnikiem jest pełen profesjonalizm, który przekłada się na wysokie zadowolenie klientów, którzy polecają nas innym i chętnie do nas wracają. Nasza przewozy do Holandii to doskonały wybór dla każdego!

 Szukasz doświadczonej firmy, która specjalizuje się w transporcie osób do Holandii, Belgii oraz Niemiec? Jeżeli cenisz sobie profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług, to nasza oferta powinna Cię zainteresować. Wieloletnie doświadczenie na rynku determinuje bowiem naszą popularność i wpływa na to, że jesteśmy prawdziwym hegemonem w swojej branży. Jeżeli chciałbyś przemieścić się busem z Niemiec do Polski i zależy Ci na tym, aby podróż była komfortowa, to skorzystanie z naszej pomocy powinno być dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. 

Matuszyk-Tour jest to firma transportowo-przewozowa świadcząca usługi transportu osób busami na trasie: Polska – Holandia. Busy jeżdżą także do Niemiec i Belgii. Busy do Holandii wyjeżdżają z kilku miejscowości na terenie kilku województw.

Duże doświadczenie, bogata flota

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie. Przewóz osób należy do niezwykle wygodnych, pomimo długiej trasy, a to za sprawą nowoczesnej floty pojazdów wyposażonych w bardzo komfortowe udogodnienia. Przewozy busami do Niemiec oraz Belgii czy Holandii stanowią bardzo wygodną podróż. Busy zostały wyposażone w klimatyzację, a także nowoczesny system GPS, ASR oraz ABS.

Fundament firmy stanowią kierowcy z bardzo dużym doświadczeniem, za sprawą których nawet bardzo długie przejazdy są bezpieczne. Warto wspomnieć, że pracownicy posiadają wszystkie wymagane dokumenty, a także licencje na wykonywanie transportu drogowego w zakresie przewozu osób pojazdem samochodowym przewożącym więcej niż 9 osób. 

Firma Matuszyk-Tour to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem. Od wielu lat z powodzeniem działa w branży przewożąc bezpiecznie pasażerów na długich trasach. Usługi świadczone przez firmę są na najwyższym poziomie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Warto wspomnieć, że cena jest niezwykle konkurencyjna za wykonanie przejazdu na trasie Polska – Holandia, Polska – Niemcy, Polska – Belgia i z powrotem. 

Pozwól sobie na komfort przejazdu. Zaufaj firmie Matuszyk-Tour

Przejazd busem do Belgii, Niemiec lub Holandii to bardzo rozsądne rozwiązanie pod względem ekonomicznym. Kilkaset kilometrów do przejechania to duży wysiłek dla kierowcy oraz spory wydatek. Panując podróż prywatnym samochodem warto także pamiętać o zużyciu części pojazdu i możliwości wystąpienia awarii w trakcie trasy, co może przysparzać dodatkowych kłopotów oraz wydatków. Nowoczesna flota firmy Matuszyk-Tour, która jest systematycznie weryfikowana pod względem technicznym daje pewność szybkiej i bezpiecznej oraz bezawaryjnej podróży.

Dużym atutem przejazdu busem jest dotarcie do celu bez przesiadek oraz czekania na inny środek lokomocji. Ponadto podróżujesz kameralnym busem, co zwiększa komfort podróżowania. Co więcej, wybierając podróż z Matuszyk-Tour pamiętaj, że nie musisz myśleć o zorganizowaniu dodatkowego transportu. Ponadto oszczędzasz pieniądze na przejazd komunikacją miejską czy dodatkowy transport taksówką. W celu zarezerwowania miejsca na przejazd busem do Niemiec, Holandii, Belgii lub z powrotem należy wcześniej skontaktować się z przewoźnikiem i ustalić konkretny termin transportu.